Hotel Abito Praha - OFICIÁLNÍ WEB


Snadná dostupnost do centra i na dálniční síť 

Vysoká kvalita a úroveň ubytování za nízké ceny

WIFI v celém hotelu

Parkování přímo u hotelu

  Burger King a  MOMENTO restaurace v blízkém okolí

Bezbariérový hotel

Dobíjecí elektrostanice v blízkosti


Co o nás říkají naši klienti

Spokojenost. Dostatečné! Hezké pokoje s koupelnou, klidný a tichý hotel v těsné blízkosti centra Prahy. Příjemná cena. Snídaně v poradku... jsem mile překvapená, urcite se opet pri služební cestě v tomto hotelu ubytuji.

Hana, Česká Republika

Ubytování skvělé. Pokoje se společným WC a Koupelnou. Ubytování se snídaní. Při delší návštěvě , možno domluvit slevu. Na recepci vše. Wifi, prodej lístků, info atd. Blízko do centra, blízko na Chodov nákupní centrum. U hotelu Burgerking a 5 min chuze Kaufland. Výborná lokalita. Doporučuji.

Radim, Česká Republika

Příjemné ubytování v 2+2 rodiče a děti v Praze, těsně u tramvaje, dobrá dostupnost do města. Snídaně nad očekávání, cena velmi příjemná. Trošku dál do restaurace na večeře nebo obědy. Lze to řešit jídlem ve městě a pak už jen příjemné spaní.

Nikola, Česká Republik

Ideální pro přespání v Praze (přespal jsem po pracovním dni bez možnosti večerního návratu do místa bydliště)..vše blízko, vybavení vyhovující..téměř v centru Prahy (autobusovým spojem cca 15 min na Želivského)...

Jan, Česká Republika

Získejte nejlepší cenu

Rezervujte napřímo a získejte nejlepší cenu, osobní přístup k  rezervaci a 15% slevu do restaurace Burger King přímo u hotelu.

 
Abito Hotel Praha       Proč se u nás ubytovat?